fbpx

Raporty potencjału rekrutacji i wynagrodzeń

Stoisz przed wyborem lokalizacji dla nowej rekrutacji? Chcesz wiedzieć, jaka jest dostępność specjalistów z danej branży w konkretnym regionie? Musisz zaplanować koszty pracy dla całego, nowo powstającego oddziału?

Stworzymy dla Ciebie raport, w którym, w zależności od Twoich potrzeb, będziesz mógł znaleźć całe spektrum analiz – od potencjału rekrutacji, konkurencyjności rynku, przez analizę wynagrodzeń, dostępność specjalistów po możliwości ich relokacji.  Otrzymasz od nas wiarygodne dane, które ułatwią Ci podjęcie przemyślanej i bezpiecznej decyzji biznesowej. 

Co zawierają RAPORTY IRKL?

Za pomocą tabel i wykresów przedstawiamy ogólną ocenę potencjału rekrutacji z liczbą kandydatów z określonymi kompetencjami, dostępnych w danym regionie – województwo/miasto.

Dostarczamy informacje o poziomach wynagrodzeń, jakie akceptują kandydaci na dane stanowisko w zakresie minimum/optimum/maximum.

Na podstawie potencjału pokazujemy, ilu kandydatów można pozyskać w wybranym okresie, np. w ciągu pierwszych 4 tygodni.

Zobacz jakie są możliwości rekrutacji i wynagrodzeń w różnych regionach kraju dla poszczególnych grup kandydatów.

Jeśli planujesz projekt rekrutacyjny w wybranych lokalizacjach, to pomożemy Ci odpowiedzieć na kluczowe pytania pozyskując rzetelne dane.

Jak Tworzymy Nasze Raporty?

Jak tworzymy nasze Raporty? Aby powstało jedno zestawienie, najpierw gromadzimy, a następnie filtrujemy tysiące danych o osobach w wieku produkcyjnym, badając ponad 2000 miejsc w Internecie. Wszystko po to, żeby Twoja oferta była jak najlepiej dostosowana do potrzeb rynku.

Nasza technologia pozwala na analizę zachowań użytkowników w popularnych portalach i aplikacjach mobilnych, skupiając się na osobach w wieku produkcyjnym. Dzięki autorskiej metodzie analizujemy tysiące danych, abyś finalnie otrzymał maksymalnie precyzyjny raport.

Wszystkie informacje uzupełniamy o dane pozyskane od kandydatów, z zasobów sieciowych lub wtórnie – z GUS, komercyjnych raportów płacowych i analiz poziomu życia. Dodatkowo badamy konkurencyjność rynku pracy i koszty życia w regionie, zestawiając je z potencjałem liczbowym i wynagrodzeniami kandydatów.

Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Toba w Ciągu 48h! 

Skip to content