Raporty potencjału rekrutacji
i wynagrodzeń

Stoisz przed wyborem lokalizacji nowej rekrutacji? Chcesz wiedzieć jaka jest dostępność specjalistów z danej branży w konkretnym regionie? Musisz zaplanować koszty pracy dla całego, nowo powstającego oddziału?

IRKL_STATS

Stworzymy dla Ciebie „RAPORT”, w którym, w zależności od Twoich potrzeb, będziesz mógł znaleźć całe spektrum analiz – od potencjału rekrutacji, konkurencyjności rynku, przez analizę wynagrodzeń, dostępność specjalistów po możliwości ich relokacji. 

Otrzymasz od nas wiarygodne dane, które ułatwią Ci podjęcie przemyślanej i bezpiecznej decyzji biznesowej. 

Co zawierają RAPORTY IRKL?

Za pomocą tabel i wykresów przedstawiamy ogólną ocenę potencjału rekrutacji z liczbą kandydatów z określonymi kompetencjami, dostępnych w danym regionie – województwo/miasto.

Dostarczamy informacje o poziomach wynagrodzeń, jakie akceptują kandydaci na dane stanowisko w zakresie minimum/optimum/maximum.

Na podstawie potencjału pokazujemy, ilu kandydatów można pozyskać w wybranym okresie, np. w ciągu pierwszych 4 tygodni.

Zobacz jakie są możliwości rekrutacji i wynagrodzeń w różnych regionach kraju dla poszczególnych grup kandydatów.

Jeśli planujesz projekt rekrutacyjny w wybranych lokalizacjach, to pomożemy Ci odpowiedzieć na kluczowe pytania pozyskując rzetelne dane.

Jak Tworzymy Nasze Raporty?

Aby powstało jedno zestawienie, najpierw gromadzimy, a następnie filtrujemy tysiące danych o osobach w wieku produkcyjnym, badając ponad 2000 miejsc w internecie. 

Nasza technologia analizuje zachowania użytkowników w aplikacjach mobilnych, popularnych portalach i niszowych zakątkach cyfrowego świata, czyli w serwisach o zasięgu wielu milionów odsłon dziennie z ponad 90% pokryciem populacji. 

Dzięki tak ogromnej próbie nasze dane są maksymalnie precyzyjne.

Powyższe informacje uzupełniamy o dane pozyskane bezpośrednio od kandydatów lub wtórnie – z GUS,  komercyjnych raportów płacowych i analiz poziomu życia. Dodatkowo badamy konkurencyjność rynku pracy i koszty życia w regionie zestawiając je z potencjałem liczbowym i wynagrodzeniami kandydatów.

IRKL_TABLET

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Toba w Ciągu 48h! 

Rozwiń karierę
java Developer
Wypełnij formularz a przedstawimy Ci szczegóły projektu w 48h!
Zgłoś się, przedstawimy Ci ofertę w 48h!