fbpx

Najlepsi pracownicy chętni zacząć pracę
w twojej firmie

Dzięki doświadczeniu w marketingu oraz rekrutacji jesteśmy w stanie rekomendować więcej, oraz lepszych kandydatów! W proponowanych przez nas rozwiązaniach wykorzystujemy nowatorską metodę rekrutacji opartą o reklamę. 

Wybierz rozwiązanie pasujące do twoich potrzeb

Od 2014 roku z sukcesami łączymy pracowników i pracodawców. Pozyskujemy kandydatów inaczej niż wszyscy. Dzięki autorskiej metodzie znajdujemy najlepszych – także tych, którzy nie szukają pracy. Naszymi działaniami w New Media docieramy nawet do 90% osób spełniających oczekiwania klientów. 

Pełen proces rekrutacyjny

Rekrutacja pracowników

Kompleksowe rozwiązanie rekrutacyjne, dzięki któremu przedstawiamy Ci kandydatów spełniających Twoje wymagania i akceptujących warunki zatrudnienia. Ty decydujesz, kogo zatrudnisz! ​

Reklama internetowa twoje oferty pracy

Reklama
AD+HR

AD+HR to szeroko zakrojone reklamy rekrutacyjne mające na celu promocje Twojej oferty pracy. Wykorzystujemy social media, wyszukiwarki internetowe oraz portale branżowe, by wyświetlić ofertę pracy odpowiednim kandydatom.

Gotowa lista kandydatów

Leady
rekrutacyjne

Leady rekrutacyjne to nic innego jak pozyskany na Twoje indywidualne zamówienie pakiet 50, 100, 200 kandydatów deklarujących wymagane przez Ciebie kompetencje.

Tradycja HR + Marketing

Opracowaliśmy autorską Metodę IRKL, dzięki której skutecznie docieramy na ekrany urządzeń konkretnych kandydatów.

Badamy ich zachowania, profil demograficzny i zawodowy. Ściśle określamy pożądaną lokalizację, najlepszy możliwy czas i kontekst. 

Nie porzucamy tradycyjnych metod, bo wiemy, że tylko ich połączenie z nowymi przyniesie najlepsze rezultaty. Kreatywne pomysły to siła naszego zespołu.

Dzięki naszej metodzie od 2020 roku zarekomendowaliśmy:

0

Specjaliści IT

0

Obsługa klienta

0

Księgowość

0

Pracownicy fizyczni

Zatrudnij najlepszych pracowników

Dzięki naszym rozwiązaniom znacząco przyśpieszysz proces rekrutacji w swojej firmie! 

Z naszych usług korzystali:

Skip to content