fbpx

Znajdź pracę marzeń dzięki znajomości języka niemieckiego!

Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w łączeniu najlepszych pracodawców z osobami znającymi języki obce. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię praca zdalna, czy stacjonarna, czy masz doświadczenie zawodowe, czy nie, znajdziemy dla Ciebie idealną propozycję.

Dlaczego warto?

Renomowane
firmy

Współpracujemy wyłącznie ze znanymi i zweryfikowanymi pracodawcami. Nasi klienci to topowe firmy z branży SSC/BPO, Księgowości oraz IT, gwarantujące możliwość rozwoju oraz stabilność zatrudnienia.

Kontakt
z językiem

Rozwiniesz swoje umiejętności językowe, komunikacyjne i interpersonalne, które są niezbędne w każdej dziedzinie życia. Poznasz różne kultury i zwyczaje ludzi z całego świata, co poszerzy Twoją wiedzę i horyzonty.

Atrakcyjne
oferty pracy

Nasi klienci oferują konkurencyjne wynagrodzenie, często wzbogacone o system premiowy i dodatkowe świadczenia pozapłacowe. W zależności od oferty istnieje możliwość podjęcia pracy w modelu stacjonarnym, hybrydowym, a także zdalnym.

Rozwój
osobisty i zawodowy

Zdobędziesz doświadczenie i wiedzę, które w znacznym stopniu podniosą Twoje kwalifikacje. Zyskasz nowe umiejętności, dzięki którym rozwiniesz się w wielu dziedzinach i podniesiesz swoją wartość na rynku pracy.

Jakich osób szukamy?

Znających język niemiecki na poziomie minimum B2

Interesujących się takimi branżami jak: technologia, finanse, Customer Experience

Chętnych do nauki i zdobywania nowych doświadczeń

Szukających stabilnej pracy w firmach z ugruntowaną pozycją na rynku

Ceniących sobie pracę z ludźmi

Wypełnij prosty formularz, a my skontaktujemy się z Tobą

Przedstawimy Ci oferty pracy z językiem niemieckim dopasowane do Twojego profilu i preferencji.

Kim jesteśmy?

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego

W IRKL zajmujemy się rekrutacją pracowników w kraju i za granicą. Jesteśmy wiodącą firmą rekrutacyjną w północno-wschodniej Polsce. Wyróżnia nas autorski system wykorzystania nowych mediów w docieraniu do kandydatów.

Widniejemy Rejestrze Agencji Zatrudnienia jako agencja zatrudnienia nr 10485.

IRKL-logo
Skip to content