fbpx

Szukasz najlepszych pracowników?

Dzięki doświadczeniu w marketingu oraz rekrutacji pracowników jesteśmy w stanie rekomendować więcej, oraz lepszych kandydatów! W prowadzonych przez nas procesach wykorzystujemy nowatorską metodę rekrutacji opartą o reklamę. 

Łączymy pracodawców z odpowiednimi pracownikami

Od 2014 roku z sukcesami łączymy pracowników i pracodawców. Pozyskujemy kandydatów inaczej niż wszyscy. Dzięki autorskiej metodzie rekrutacji znajdujemy najlepszych – także tych, którzy jeszcze nie szukają pracy. Naszymi działaniami w New Media docieramy nawet do 90% osób spełniających oczekiwania klientów. 

Jesteśmy licencjonowaną agencją pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 10485

Tradycja HR + Marketing

Opracowaliśmy autorską Metodę IRKL, dzięki której skutecznie docieramy na ekrany urządzeń konkretnych kandydatów.

Badamy ich zachowania, profil demograficzny i zawodowy. Ściśle określamy pożądaną lokalizację, najlepszy możliwy czas i kontekst. 

Nie porzucamy tradycyjnych metod, bo wiemy, że tylko ich połączenie z nowymi przyniesie najlepsze rezultaty. Kreatywne pomysły to siła naszego zespołu.

Jak może wyglądać Twój proces rekrutacyjny:

Profil kandydata

Na podstawie Twoich wymagań stworzymy model idealnego kandydata, sprawdzimy dokładny potencjał rekrutacji oraz przygotujemy prognozę procesu rekrutacyjnego. Dowiemy się, ile osób pasuje do profilu, zanim rozpoczniemy działania. Dzięki temu już na starcie uzyskasz informacje, jakich wyników możesz się spodziewać.

Weryfikacja kompetencji

Nasi doświadczeni specjaliści ds. rekrutacji przeprowadzą rozmowy weryfikacyjne z zainteresowanymi kandydatami. Wykorzystamy testy i zadania rekrutacyjne dopasowane do specyfiki procesu rekrutacyjnego oraz Twoich potrzeb. Wszystko to by dostarczyć pracowników, na których będziesz mógł polegać!

Kampania rekrutacyjna

Wykorzystując autorską metodę rekrutacji pracowników, dotrzemy do kandydatów spełniających Twoje wymagania. Zaprojektujemy treści reklamowe, opracujemy komunikację w mediach społecznościowych oraz przygotujemy atrakcyjne ogłoszenia. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego projektu gwarantujemy najlepsze możliwe wyniki.

Rekomendacja najlepszych

Rekomendujemy tylko najlepszych pracowników! W ramach usługi otrzymasz dane kontaktowe, CV oraz niezbędne dokumenty kandydatów, którzy spełniają wymagania i są zmotywowani do pracy w Twojej firmie!

Dzięki naszej metodzie rekrutacyjnej od 2020 roku poleciliśmy:

Znajdź topowych pracowników

Skorzystaj z naszych usług rekrutacyjnych i odkryj, jak łatwo znaleźć idealnego pracownika. 

Case Study

Kompletny proces rekrutacyjny

Klient:

Nasz klient to międzynarodowa korporacja zajmująca się outsourcingiem, która borykała się z trudnościami z obsadzaniem wielowolumenowych projektów. W celu rozwiązania tego problemu zwróciła się do nas o pomoc.

Rozwiązanie:

Aby rozwiązać problem klienta, zaprojektowaliśmy indywidualnie dopasowany do potrzeb klienta proces rekrutacyjny oparty o naszą autorską metodę pozyskania i selekcji kandydatów. W ciągu miesiąca pozyskaliśmy 520 kandydatów poprzez reklamy rekrutacyjne na popularnych serwisach społecznościowych. Następnie przeprowadziliśmy selekcję kandydatów za pomocą naszej metody, która pozwalała na precyzyjne dopasowanie kandydatów do wymagań klienta.

Wynik:

Ostatecznie przedstawiliśmy klientowi 60 profili kandydatów, którzy akceptowali warunki zatrudnienia i spełniali wszystkie wymagania. Na podstawie naszej rekomendacji 32 osoby zdecydowały się na przyjęcie oferty pracy. Dzięki zastosowaniu naszego procesu rekrutacyjnego klientowi udało się obsadzić wielowolumenowy projekt.

Zatrudnij najlepszych pracowników

Nie przegap szansy na zatrudnienie najlepszych pracowników! Zgłoś się już teraz i odkryj naszą niezawodną metodę!

Z naszych usług rekrutacyjnych korzystali:

Skip to content