fbpx
Agencja Rekrutacyjna — Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego

Recruitment Process Outsourcing - Twoja kluczowa decyzja rekrutacyjna.

Szukasz sposobu na zwiększenie efektywności procesów rekrutacyjnych, oszczędność czasu i pieniędzy, a także poprawę wizerunku pracodawcy? Poznaj usługę Recruitment Process Outsourcing i zyskaj rozwiązanie, które zmieni Twoje podejście do rekrutacji.

Czym jest Recruitment Process Outsourcing?

RPO to usługa rekrutacyjna polegająca na czasowym wynajęciu doświadczonego rekrutera, bądź zespołu rekruterów, dedykowanych do wsparcia Twojej firmy i realizacji wyłącznie Twoich procesów rekrutacyjnych! Usługa działa na podstawie umowy RPO indywidualnie przystosowanej do potrzeb klienta.  

Wykorzystaj RPO w działaniach rekrutacyjnych Twojej firmy

Uniknij tworzenie nowych etatów w swojej organizacji

Wynajmij rekrutera i ogranicz koszty związane z pozyskaniem, zatrudnieniem oraz wyszkoleniem nowego pracownika. Dzięki naszemu wsparciu poniesiesz wyłącznie koszty związane z usługą. Nie ryzykujesz tworzeniem nowego stanowiska pracy, a długość wsparcia w ramach RPO zależy od twoich potrzeb.

Reaguj na nagły wzrost potrzeb rekrutacyjnych

Stoisz przed nowymi biznesowymi wyzwaniami? Twój zespół potrzebuje profesjonalnego wsparcia rekrutacyjnego? A może chcesz sprawdzić, czy rozwijanie zespołu przyniesie Ci wymierne korzyści? Dzięki naszemu rozwiązaniu jesteś w stanie błyskawicznie dostosować działania rekrutacyjne do potrzeb Twojej organizacji.

Ogranicz koszt związany z wyposażeniem stanowiska pracy

Korzystając z usługi RPO, nie musisz martwić się o stanowisko pracy. W ramach usługi oferujemy pełne wyposażenie oraz miejsce w nowoczesnym, przestronnym biurze, gwarantujące komfortowe i bezpieczne warunki.

Wykorzystaj wsparcie dedykowanego rekrutera bądź całego zespołu rekrutacyjnego

W zależności od Twoich potrzeb jesteśmy w stanie zaproponować Ci wsparcie pojedynczego rekrutera jak i całego zespołu. Posiadamy doświadczony zespół rekrutacyjny gotowy wspierać Twoje projekty.

Pracuj wyłącznie z doświadczonymi rekruterami

Wykorzystaj doświadczenie zatrudnianych przez nas rekruterów. Nasi pracownicy charakteryzują się samodzielnością oraz bogatym, interdyscyplinarnym doświadczeniem rekrutacyjnym. Staną się częścią Twojego zespołu, a ich działania będą zgodne z zasadami panującymi w Twojej firmie. Masz pewność, że zostawiasz rekrutacje w rękach profesjonalistów dbających o jakość kontaktu z kandydatami oraz wizerunek Twojej marki.

Korzystaj z merytorycznego wsparcia agencji rekrutacyjnej z 10-letnim doświadczeniem

W ramach współpracy oferujemy Ci merytoryczne wsparcie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych. Na twoją prośbę zasugerujemy jak poprawić efekty rekrutacji i minimalizować jej koszty.

Recruitment Outsourcing w Twojej firmie!

Realizuj procesy rekrutacyjne, skuteczniej minimalizując koszty związane z zatrudnieniem nowych, wykwalifikowanych rekruterów. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a przygotujemy Ci propozycje spersonalizowanej usługi RPO przystosowanej do twoich potrzeb! 

Skip to content