O IRKL

W naszym Instytucie znamy się na ludziach. Rozpoznajemy potrzeby pracodawców i pracowników, a dzięki nowym technologiom szybko i precyzyjnie łączymy ich ze sobą.

Challenge Accepted!

Programista z językiem szwedzkim? Wszechogarniająca asystentka? Dyrektor sprzedaży mówiący po flamandzku? Szef kuchni molekularnej?

Znajdujemy najlepszych. Metoda IRKL™, nasz autorski system, pozwala na dotarcie do szerokiej grupy kandydatów o pożądanych cechach.

Od 2014 r. zajmujemy się tym, co sprawia nam satysfakcję – rozwijamy rynek pracy i pomagamy firmom w osiąganiu ich celów.

W kraju i za granicą. Dla dużych, międzynarodowych firm z oddziałami w Polsce, jak również dla biznesów z siedzibami w Niemczech, Holandii czy krajach skandynawskich. Także dla średnich przedsiębiorstw, od sklepów po browary rzemieślnicze.

W swojej pracy wykorzystujemy automatyzację i robotykę, targetowanie i profilowanie, business intelligence (i dziesiątki innych narzędzi oraz procesów, na których nie musisz się znać).

Działamy inaczej niż typowe firmy i agencje rekrutacji dlatego osiągamy inne efekty.

Jeśli szukasz zatrudnienia, znajdziemy firmę i stanowisko dopasowane do Twoich oczekiwań.

Nasze specjalizacje

Wymagające projekty to nasza specjalność! Rekrutacja  600 Java Developerów w ramach programu “Live more. Pomerania”? Zlecenie przyjęte!

Prowadzimy rekrutacje IT w całym kraju dostarczając kandydatów z obszaru UE oraz krajów za naszą wschodnią granicą. Pracujemy na rzecz klientów instytucjonalnych, w tym związanych z security i obronnością, na rzecz dużych korporacji oraz dynamicznie rozwijających się międzynarodowych start-upów.

10 000 tysięcy osób władających językami obcymi – w zeszłym roku, w ramach rekrutacji dotarliśmy właśnie do tylu kandydatów. Kilkuset z nich podjęło pracę z rekomendacji IRKL. Pomagamy budować działy supportu/helpdesk topowym firmom, zaliczanym do top 100 najbardziej wartościowych marek świata, ale też rozwijającym się startup-om i średnim przedsiębiorstwom.

“Potrzebuję dyrektora sprzedaży. Branża fotowoltaiczna. Najlepiej… na wczoraj”. Znamy i lubimy takie wyzwania. Nasze metody umożliwiają docieranie do osób na konkretnym etapie kariery. Namierzamy i efektywnie zachęcamy do udziału w rekrutacji kierowników i dyrektorów o specyficznych kwalifikacjach.

Poszukujesz kandydatów z konkretnymi kompetencjami i certyfikatami? Zrobimy to za Ciebie. Dzięki metodzie IRKL™ docieramy i motywujemy do aplikowania rzemieślników, ekspertów w wąskich dziedzinach, specjalistów o określonych umiejętnościach, zainteresowaniach, technologiach i metodach pracy.

Gdy chodzi o osoby z kompetencjami miękkimi, do gry wkraczają nasze analizy behawioralne i profilowanie. Znajdziemy dla Ciebie osoby komunikatywne, elastyczne, które umieją samodzielnie rozwiązywać problemy. Zależy Ci, żeby pracownicy mówili językiem pozytywów i korzyści? Sprawdzimy to, zanim otrzymasz kontakt do kandydatów.​

Twarde kompetencje, specyficzne cechy zawodowe, doświadczenie… Nasza metoda lubi pracować w warunkach ekstremalnych! Dzięki niej zrekrutowaliśmy dziesiątki osób zajmujących się finansami, księgowością, należnościami i zamówieniami, pracowników działów zakupów, kontrolerów finansowych oraz analityków. Od juniorów, poprzez ekspertów, aż po kadrę zarządzającą.

Chcesz rzucić nam wyzwanie rekrutacyjne?

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Toba w Ciągu 48h! 

Rozwiń karierę
java Developer
Wypełnij formularz a przedstawimy Ci szczegóły projektu w 48h!
Zgłoś się, przedstawimy Ci ofertę w 48h!