fbpx

O IRKL

W naszej firmie znamy się na ludziach i skutecznie łowimy talenty w sieci. Od 2014 roku z sukcesami łączymy pracowników i pracodawców. Opracowaliśmy własną metodę IRKL, dzięki której jesteśmy w stanie dotrzeć nawet do 90% populacji możliwych do pozyskania kandydatów. Cechuje nas innowacyjność i otwartość na nowe technologie. Będziemy Twoim partnerem w biznesie.

Potrzebujesz więcej informacji?

Challenge Accepted!

Programista z językiem szwedzkim? Wszechogarniająca asystentka? Dyrektor sprzedaży mówiący po flamandzku? Szef kuchni molekularnej?

Znajdujemy najlepszych. Metoda IRKL™, nasz autorski system, pozwala na dotarcie do szerokiej grupy kandydatów o pożądanych cechach.

Od 2014 r. zajmujemy się tym, co sprawia nam satysfakcję – rozwijamy rynek pracy i pomagamy firmom w osiąganiu ich celów.

W kraju i za granicą. Dla dużych, międzynarodowych firm z oddziałami w Polsce, jak również dla biznesów z siedzibami w Niemczech, Holandii czy krajach skandynawskich. Także dla średnich przedsiębiorstw, od sklepów po browary rzemieślnicze.

W swojej pracy wykorzystujemy automatyzację i robotykę, targetowanie i profilowanie, business intelligence (i dziesiątki innych narzędzi oraz procesów, na których nie musisz się znać).

Działamy inaczej niż typowe firmy i agencje rekrutacji dlatego osiągamy inne efekty.

Jeśli szukasz zatrudnienia, znajdziemy firmę i stanowisko dopasowane do Twoich oczekiwań.

Nasze specjalizacje

Doskonale sprawdzamy się przy rekrutacjach pracowników z konkretnymi preferencjami językowymi. Potrafimy określić językowy potencjał rekrutacji dzięki innowacyjnym metodom działania.
Jesteśmy w stanie określić potencjał rekrutacji w branży IT i wyselekcjonować kandydatów tak, by dotrzeć tylko do kandydatów o konkretnych umiejętnościach.
Potrafimy znaleźć liderów w swoich branżach. Poszukując kandydatów na dane stanowiska do kadr managerskich, skupiamy się na tych, którzy mają pożądane doświadczenie i wykształcenie.
Możemy pochwalić się sukcesami w rekrutacji kadr technicznych i specjalistów, którzy cechują się konkretnymi umiejętnościami. Ustalamy cele rekrutacji w oparciu o wymagania klienta.
Mamy doświadczenie w pozyskiwaniu kandydatów do rekrutacji handlowców i obsługi klienta. Zanim rozpoczynamy kampanię, dokładnie określamy potencjał rekrutacyjny na danym obszarze.
W swoim portfolio mamy klientów, którzy pozyskali kandydatów z działu księgowości i finansów dzięki naszym działaniom. Potrafimy umiejętnie wyselekcjonować tych, którzy spełniają Twoje oczekiwania.

Chcesz rzucić nam wyzwanie rekrutacyjne?

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Toba w Ciągu 48h! 

Skip to content