fbpx
Agencja Rekrutacyjna — Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego

Poznaj agencję rekrutacyjną, która rozumie Twoje potrzeby!

Od 2014 roku z sukcesami łączymy pracowników i pracodawców. Opracowaliśmy własną metodę rekrutacyjną, dzięki której jesteśmy w stanie dotrzeć nawet do 90% populacji możliwych do pozyskania kandydatów. 

Łączymy pracodawców z odpowiednimi pracownikami

IRKL to agencja rekrutacyjna, która powstała z połączenia pasji do marketingu z głęboką wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie rekrutacji. Nasza działalność to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku oraz chęć wsparcia przedsiębiorstw w efektywnej rekrutacji wykwalifikowanych pracowników.
Wyznaczając sobie za cel łączenie pracodawców z odpowiednimi pracownikami, realizujemy duże projekty rekrutacyjne na rzecz znanych marek, głównie z branży SSC/BPO. Zdajemy sobie sprawę z wyzwań, z jakimi przedsiębiorcy mogą się spotkać podczas poszukiwania wykwalifikowanego personelu, dlatego oferujemy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.
Nasze usługi opierają się na dogłębnej analizie wymagań klienta oraz rynku pracy. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi i technologii, aby dotrzeć do najbardziej odpowiednich kandydatów. Nasze wieloletnie doświadczenie zaowocowało opracowaniem unikalnej metody rekrutacji w obszarze New Media oraz stworzeniem autorskiego modelu współpracy SRP – Simple Recruitment Process. W ramach IRKL działa doświadczony dział rekrutacji wspierany przez wyspecjalizowany zespół digital marketingowy. Wszystko to, by zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług rekrutacyjnych.
Jesteśmy gotowi wesprzeć Twoją firmę w efektywnym pozyskiwaniu wyjątkowych talentów, aby zbudować silny zespół, który przyczyni się do dalszego rozwoju i sukcesu Twojego biznesu. Nasze działania są skoncentrowane na zmniejszeniu kosztów rekrutacji i przyspieszeniu procesu, umożliwiając Tobie skupienie się na realizacji projektów terminowo.

Jesteśmy licencjonowaną agencją pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 10485.

IRKL należy do kolacji przyjaznej rekrutacji oraz kieruje się wartościami zawartymi w karcie różnorodności.

Wykorzystaj nasze doświadczenie w rekrutacji pracowników!

Od 2014 roku realizujemy procesy rekrutacyjne, minimalizując koszty oraz ryzyko związane z zatrudnieniem nowych pracowników.

Aktywnie uczestniczymy w kształtowaniu otaczającej nas rzeczywistości. 

W kwietniu 2024 roku dołączyliśmy do grona interesariuszy Katedry Lingwistyki Stosowanej, działającej przy Instytucie Językoznawstwa UWM w Olsztynie. Celem współpracy jest doskonalenie oferty edukacyjnej UWM oraz ułatwienie absolwentom wejścia na rynek pracy.​

Skip to content